Де у Тернополі можна вигулювати тварин

Автор:     Опубліковано: 14 листопадаа 2013 о 17:27    1 846 переглядів

Проблема вигулу домашніх тварин для Тернополя не нова. Відомо, що вигулювати чотирилапих улюбленців в місцях масового відпочинку людей, на територіях зелених насаджень тощо категорично заборонено. Але власники тварин на це зважають рідко і вигулюють, особливо собак, де їм заманеться. Виявляється, спеціально відведені місця для вигулу домашніх тварин у нашому місті таки є.

Оксана Ілліч, головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління ЖКГ:

«Справді, згідно рішення міської ради ці зони для вигулу домашніх тварин передбачені. Їх на сьогоднішній день є 19, де мешканці свобідно можуть вигулювати своїх домашніх улюбленців. Крім того, треба пам’ятати, що вигулюючи тварин треба обов’язково мати намордник, обов’язково на повідку тварина. І обов’язково інструменти для збору екскрементів».

Кореспонденти ІНТБ вирішили оглянути місця для вигулу тварин. Із переліку відведених територій, який опублікований на сайті міської ради, ми обрали зелену зону на проспекті Бандери.

Христина Чернега, кореспондент:

«В кількох метрах від зупинки знаходиться одне з 19 дозволених місць для вигулу собак. Проте ніяких розпізнавальних знаків тут немає. Воно ніяк не оснащено і не пристосоване для вигулу собак».

Власниця собаки:

«Ні, не знаю. Інформації нема ні по радіо, ні по телебаченню. Ніхто нічого не говорив».

Територія для вигулу тварин є, а відповідних вказівників і дійсно немає.

Оксана Ілліч, головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління ЖКГ:

«Зони є визначені згідно рішення. А поки що, на даний момент, таблички не встановлені. Тому що на ці витрати коштів не передбачено. Можливо, на наступний рік. Можливо, будуть заплановані».

Додамо, що вигул домашніх тварин у невідведених для цього місцях карається попередженням або штрафом від 17 гривень.

залишіть коментар