ФК «Нива» (м. Тернопіль) – ФК «Суми»: 2:0

Автор:     Опубліковано: 26 листопадаа 2013 о 20:04    284 переглядів

Гра відбувалася на засніженому і підготовленому в екстремальних умовах полі. Сумчани, попри всі намагання вразити ворота суперників, не змогли реалізувати жодного гольового моменту. Можливо, саме через це головний тренер сумської команди на післяматчевій прес-конференції був небагатослівний.

АНДРІЙ КОНОНЕНКО, головний тренер ФК «Суми»:

  «Ни о какой игре сегодня не могло быть и речи. Мяч вообще не катится, не держится. Грузить, бить, в навал играть и все. А так о футболе ничего. Мы старались и соперник старался что-то делать».

Зважаючи на намагання обох команд забити у ворота суперника, реалізувати задумане змогли лише футболісти «Ниви». Завдяки вчорашній перемозі «жовто-зелені» йдуть на зимовий відпочинок з   піднесеним настроєм.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (м.Тернопіль):

 «Ці футболісти, які сьогодні вийшли з початку, дійсно віддавалися грі. Хотіли перемогти і закінчити до Нового року футбольний рік позитивно для того, щоб команда закріпилася у середині турнірної таблиці. Якщо відверто говорити, я задоволений їхнім відношенням до цієї справи. За останній цей місяць набрали очки. І ті невдачі, які були у нас в домашніх іграх, вони якраз перекрили тим бажанням, яке в них було сьогодні».

З яким складом після майже чотиримісячної перерви вийде на поле тернопільська «Нива» наразі не відомо. Як зазначив Ігор Яворський, в команді відбудуться кадрові зміни. Проте, хто саме залишить клуб, а хто прийде до «Ниви», коуч говорити відмовився.

залишіть коментар