Головним лікарем Тернопільської обласної університетської лікарні став Василь Бліхар

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2013 о 18:00    326 переглядів

Нетрадиційно швидко депутати Тернопільської обласної ради розглядали питання на черговій 45-ій сесії. Сьогодні вперше пленарне засідання відкривав новообраний голова Василь Хомінець. До перерви на обід народні обранці встигли проголосувати за більш ніж 70 проектів рішень. Стартували з прийняття програми соціально-економічного та культурного розвитку області на 2013-й рік.

Марія Чашка, депутат Тернопільської обласної ради (ВО «Свобода»):

«Я пропоную виключити з переліку програми, які будуть запропоновані до фінансування обласного бюджету 2013 році, обласну програму міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва області на 2009-2013 роки. Програму розвитку земельних відносин у Тернопільській області і включити у цей перелік програму захисту українців постраждалих у 20 столітті від окупаційних режимів. Та програму захисту трудових мігрантів вихідців з Тернопільської області».

Під час обговорення програми виникли розбіжності думок та поглядів в однопартійців-«свободівців».

Володимир Стаюра, депутат Тернопільської обласної ради (ВО «Свобода»):

«Обговорювати, звичайно, ми можемо і включати багато чого ми можемо. Практично вже все розподілено, нічого іншого ми не маємо. Зараз нам потрібно прийняти цю програму тільки для того, щоб після того ми заслухали звіт адміністрації і власне оті всі розподілення, які робились в ручному режимі. Показати, як правильно господарювало ся до цих пір».

Врешті за програму соціально-економічного та культурного розвитку депутати проголосували. Прийняли також програму профілактики, діагностики та лікування вірусних гепатитів В і С на 2012-2016 роки.

На сесії розглянули іще одне медичне питання. Зокрема, головним лікарем Тернопільської обласної університетської лікарні офіційно став Василь Бліхар. Його кандидатуру підтримало 82 народних обранців. Від травня 2010-го медик очолював підприємство «Державний фармакологічний центр». До того обіймав посаду начальника управління охорони здоров’я Тернопільської міської ради. Загалом у керівника лікарняного закладу більше 20 років управлінського стажу.

Василь Бліхар, головний лікар Тернопільської університетської лікарні:

«За той короткий час, що я працюю виконуючим обов’язки головного лікаря, разом з університетом ми вже зробили досить серйозні кроки, як по інвестиціям, незважаючи на відсутність бюджетного фінансування зі сторони обласної ради. Нами створені підрозділи, створена програма реоконструкції і модернізації університетської лікарні, яку я хотів би представити депутатам при розгляді бюджету на 2014-ий рік».

До речі, в Тернопільській облраді поменшало депутатів від «Партії регіонів». Зі складу фракції вийшла Ярослава П’яла.

залишіть коментар