Які головні убори на зиму найчастіше купують тернополяни

Автор:     Опубліковано: 26 листопадаа 2013 о 11:57    332 переглядів

Невід’ємною частиною зимового гардеробу є теплі головні убори. Вони не тільки захищають від холоду, а й є незамінним аксесуаром зими. Кожного сезону з’являється щось нове. Другий рік поспіль тернопільський ринок заповнений снутами, або як їх ще називають в народі, – хомутами. Найбільшою популярністю такі аксесуари користуються у молоді. Виробляють їх переважно за кордоном. Тому і ціни на них відповідні.

ІРИНА КУБАЙ , продавець головних уборів

«Турція постачальник, Польща є. Там йде шерстяна нитка, ангора. Є тонші хомути з Польщі. Український – чернігівські. 100 гривень, і вище, 120, 130, до 160 гривень».

Проте мода цього року диктує інші правила. Берети – ось що вважається наймоднішим аксесуаром в цьому сезоні.  Такі головні убори користуються попитом і серед молодих дівчат, і в жінок старшого покоління. Їх вартість залежить від структури нитки.

ЛЮДМИЛА ВОДЕЦЬКА, продавець головних уборів

«Переважна більшість беретів – шерстяні. Найбільша кількість нитки – шерстяна. А тоді додаються не натуральні. Для того, щоб берети тримали форму. Виробник – Польща, Китай. Є і український виробник – Харків і Хмельницький. Хмельницький дешевший, Харків – дорожчий. Є за 90 гривень, 100 і 250».

На що покупці найчастіше звертають увагу при виборі зимових аксесуарів ми запитали у тернополян.

«Якими критеріями керуєтеся  при виборі?» : «Я взагалі не ходжу в головних уборах. Вирішила подивитися, можливо мені щось підійде. Подобається все, що підходить до лиця. Дивлюся на зовнішній вигляд. Якщо щось сподобається, то куплю і дороге».

Дитячі головні убори у різноманітності та цінах не поступаються дорослим.

«Я не знаю, дивлюся, щоб її гарно було і щоб матеріал гарний був. На виробника не дивимося. Немає значення. Матеріал, краще, щоб був натуральний. Орієнтуємося до 150 грн.»

До слова, найменше цього року на ринку виробів із хутра. Продавці пояснюють це високими цінами, а тому й малим попитом на них.

залишіть коментар