Найбільший концертний зал Тернополя досі без опалення

Автор:     Опубліковано: 11 листопадаа 2013 о 17:13    896 переглядів

Найбільший концертний зал Тернополя досі без опалення. Ще на початку року Палац культури «Березіль» відімкнули від централізованого теплопостачання. Це було пов’язано із модернізацією системи опалення. Як пояснюють у міськраді, такий крок дасть можливість у подальшому значно заощаджувати кошти.

Леонід Бицюра, заступник міського голови:

«Таким чином була проведена реконструкція і встановлена модульна газова котельня. Проведена загальна реконструкція понад 900 тисяч гривень».

На сьогоднішній день фактично всі будівельні роботи вже виконані, необхідні угоди з газопостачальною компанією укладені, платіжні документи у казначейство подали ще місяць тому. А тепла в палаці культури так і немає.

Леонід Бицюра, заступник міського голови:

«Відповідно, ми в такій парадоксальній ситуації зараз, що, з одного боку, роботи всі закінчені, а підстав для подачі газу немає. Оскільки через проблеми в казначействі не вдалося розрахуватися з компанією – підрядником».

Як пояснює Леонід Бицюра, щоб привести в дію модернізовану модульну систему потрібно заплатити аванс у 270 тисяч гривень. Гроші «зависли» у казначействі.

Леонід Бицюра, заступник міського голови:

«Проблема є дуже поширена по Україні. Затримка платежів через казначейство. Держава вирішує проблеми власні за рахунок місцевих бюджетів. В тому числі, за рахунок дискомфорту для наших тернополян, гостей нашого міста. Для нас дуже важливо, щоб цей великий об’єкт опалювався. Щоб не було втрачено його суттєві переваги, як найбільшого концертного залу західної України».

У мерії сподіваються, що до 20 листопада у «Березолі» вже буде тепло. Казначейство обіцяє проплатити перший внесок у найближчі дні. 

залишіть коментар