На Тернопільщині війна знову нагадує про себе

Автор:     Опубліковано: 15 листопадаа 2013 о 17:14    233 переглядів

На Тернопільщині війна знову нагадує про себе черговими знахідками. Тільки за минулу добу у нашій області тричі виявляли вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни.

Ірина Крупа, помічник начальника Управління ДСНС у Тернопільській області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю:

   «У селі Галущинці Підволочиського району на території приватного господарства виявили артилерійський снаряд. Фахівці групи піротехнічних робіт вивезли його на безпечну відстань та знешкодили шляхом контрольованого підриву. По одному артилерійському снаряду виявили у Тернополі та Петриках. Ці небезпечні знахідки були вилучені та будуть знешкоджені шляхом контрольованого підриву».

«Надзвичайники» просять людей бути вкрай обережними у разі виявлення вибухонебезпечних предметів.

Ірина Крупа, помічник начальника Управління ДСНС у Тернопільській області з питань зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю:

 «Якщо ви виявили предмет, який зовні нагадує вибухівку, в ніякому разі не торкайтеся його руками. Не намагайтеся перевезти чи транспортувати в інше місце. Обгородіть небезпечну знахідку та повідомте рятувальників за номером «101»».

Загалом від початку року у Тернопільській області піротехніками було виявлено та знешкоджено понад шістсот вибухонебезпечних предметів минулих світових війн.

залишіть коментар