На зарплату бюджетникам Тернополя бракує грошей

Автор:     Опубліковано: 27 листопадаа 2013 о 19:25    294 переглядів

Сьогодні виконавчий комітет міської ради погодив зміни до бюджету. 600 тисяч гривень, які попередньо передбачались на потреби апарату мерії, скерують на зарплату працівників позашкільної та спортивної галузей.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Таким чином, ми повністю знімемо проблему по заробітній платі позашкільної освіти і спортивних шкіл. Крім того, пройшов розподіл 5 мільйонів гривень, які додатково були виділені державою, для забезпечення заробітної плати бюджетників, тобто, лікарів і освітян».

На сьогодні, за словами Сергія Надала, на зарплату бюджетникам Тернополя бракує близько 4-х мільйонів гривень. У мерії цю суму сподіваються отримати до кінця року.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«В випадку, якщо держава не виконає своїх зобов’язань і не профінансує ці видатки, ми вимушені будем шукати з своїх резервів кошти, можливо, забирати з якихось інших програм, для того, щоб виділити ці кошти до кінця року на фінансування  заробітної плати. Думаю, що нам вдасться  зробити таким чином, щоб, все ж таки, по кінцю року ми вийшли без боргів».

Нагадаємо, станом на середину листопада державне казначейство, по спеціальному та загальному фондах, не проплатило близько 10-ти мільйонів гривень грошей міста.

залишіть коментар