Новорічні презенти власноруч роблять учні «Мистецької школи подарунків»

Автор:     Опубліковано: 27 листопадаа 2013 о 19:30    555 переглядів

Новорічні презенти власноруч роблять учні «Мистецької школи подарунків». Такий заклад нещодавно з’явився у Тернополі. Ідея його створення – навчити усіх охочих виготовляти оригінальні речі за допомогою власної фантазії. Кожного дня, розповідають у школі подарунків, учні різного віку опановують знання у різних напрямках.

ІРИНА НЕСТЮК, автор ідеї «Мистецької школи подарунків»:

 «По віку взагалі це не обмежено. Тобто, людина будь-якого віку може прийти і навчитися творити вироби чи з глини, чи займатися листівкарством. Тобто, кожного дня заняття іншого напрямку. Всього за цей час відвідувачі студії проходять 10 занять і, звичайно, творять власні шедеври».

Вчаться створювати оригінальні речі, як діти, так і дорослі. Роботи, за словами майстра з декорування, відрізняються залежно від віку учня.

АНТОНІНА КУТРАНЬ, майстер з декорування виробів у техніці декупаж:

 «В кожній роботі є своя родзинка. Кожна дитина проявляє себе, як вміє, і як в неї це виходить. Дорослі роботи є цікавими для старших  тим, щоб порівняти свої знання, вміння. Подивитися і чогось нового дізнатися. Це є різні фантазії і різні думки ».

Одна із учениць школи подарунків зізнається, що з кожним заняттям відкриває для себе щось нове.

АНДРІАНА, учениця «Мистецької школи подарунків» :

 «Хочеться чогось такого, що ще не робила. Вироби, наприклад, з полімерної глини, чи з тої ж глини ми робили таких пташок-свистунців. Декупаж сьогодні пробую перший раз зробити. Взагалі цікаво вдосконалюватись. Щось почерпнути нове».

Виготовлені власноруч роботи учні або залишають у «Мистецькій школі подарунків», або забирають собі на згадку, або дарують їх рідним та близьким. Певна частина зберігає вироби до ярмарку подарунків, який організують у нашому місті всередині грудня.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!