По відремонтованій Гайовій у Тернополі вже можна їздити

Автор:     Опубліковано: 13 листопадаа 2013 о 18:42    381 переглядів

По відремонтованій Гайовій у Тернополі вже можна їздити. Ремонт цієї вулиці майже завершили. Роботи з влаштування дорожнього покриття розпочали на початку осені.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

«Проїзна здатність дороги відновлена повністю. Зараз повністю влаштовують вирівнюючий шар. Залишиться тільки положити верхній шар. Це вже питання часу. Але проїзна здатність відновлена. Залишилося тільки зробити примикання до Мостової бічної та Гайової бічної. На цих двох примиканнях вже влаштовано щебеневе покриття і при сприятливих погодних умовах завтра роботи по асфальту будуть завершені».

Також на Гайовій залишилось дообладнати пішохідні зони. Нагадаємо, капітальний ремонт цієї вулиці попередній підрядник закінчити так і не спромігся. Сьогодні роботи завершують за кошти з міського бюджету. Загалом на це витратять чотири мільйони 200 тисяч гривень.

Крім вулиці Гайової, на фінішному відрізку нині ремонт і ще кількох доріг у Тернополі.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

«Стосовно вулиці Спортивної також при нормальних і сприятливих погодних умовах буде завершено влаштування верхнього шару дорожнього одягу. Залишиться тільки пониження колодців, влаштування перекриття першого заїзду від Універсаму, бордюр. Ну це вже такі роботи, на які не будуть впливати погодні умови. Проводиться влаштування асфальтобетонного покриття на вулиці Морозенка. Також одна із досить поганих вулиць в Тернополі, особливо на дальньому БАМі. Поточним ремонтом відремонтовані вулиці Леся Курбаса, В. Великого і тепер ми закольцовуємо цю ділянку. Якщо ми ще зробимо Морозенка, то, я вважаю, що дальній БАМ – «Аляска» буде одним з кращих в Тернополі».

За сприятливої погоди, за словами Олега Вітика, найближчим часом постелять два шари асфальту і на бульварі Куліша.

залишіть коментар