Раз у місяць ГУ Міндоходів в області проводитиме день району

Автор:     Опубліковано: 13 листопадаа 2013 о 17:45    172 переглядів

Щоб почути думку громадськості, дізнатися про те, що наболіло, і поспілкуватися з платниками податків, Головне управління Міндоходів в області організовує дні районів. Раз у місяць його представники їдуть в певний район і проводять там різноманітні заходи, спрямовані на спілкування з громадянами.

Такий день відбувся у середу в Гусятинському районі. У рамках його проведення, заступник начальника Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Олександр Конончук надавав консультації на «гарячій» лінії, проводив прийом громадян і спілкувався з відвідувачами Центру обслуговування платників податків. Проте можливістю поскаржитися на місцевих податківців люди не скористалися.

Руслан Мицьо, приватний підприємець:

«Коли звертаюся обслуговують гарно, якісно. Таких проблем немає ніяких».

Галина Марак, бухгалтер:

«Ну вже так зробили, що ми навіть не ходимо в податкову, то як ще краще може бути?»

Василь Захарчишин, бухгалтер:

«На сьогоднішній день нормально вже, налагодилась робота, співпраця, як кажуть. Таких питань невирішених майже не буває».

Марія Михайлюк, бухгалтер:

«Дуже якісно нас обслуговують. Відносяться дуже так позитивно».

Також у цей день в Гусятині відбувся семінар для платників, на якому представники бізнесу заслухали роз’яснення з податкового законодавства. Після нього Олександр Конончук зустрівся із керівництвом району.

Олександр Конончук, заступник начальника ГУ Міндоходів у Тернопільській області:

«Приємно відмітити, що в Гусятинському районі є виконання, як державного, так і місцевого бюджету. Є збільшення сплати податку з доходів фізичних осіб. Завдяки, як було відмічено на зустрічі з керівництвом району: райдержадміністрації, районної ради, що є співпраця спільна завдяки цьому збільшена сплата податку з фізичних осіб на мільйон гривень – це додаткові ресурси, які дозволили місцевому бюджету використати для свого розвитку».

Оскільки район аграрний, серед проблем Олександр Конончук виділив питання, пов’язані із землею.

Закінчився День Гусятинського району візитом на підприємство з виробництва пінополіуретану – сировини, з якої виготовляють губки для ванни і миття посуду.

залишіть коментар