Солдатів строкової служби віддадуть міліції

Автор:     Опубліковано: 29 листопадаа 2013 о 21:28    419 переглядів

Служити народу України за контрактом і віддати щонайменше три роки життя в казармі цього річ зголосилося майже півтори сотні осіб з нашої області. Це майже 80 відсотків від загальної кількості солдат Тернопільщини. Решта – це юнаки строкової служби, котрим випала честь стати останніми, кого призвали в армію.

АНДРІЙ МИСЬКІВ, заступник військового комісара з виховної роботи обласного військового комісаріату:

 «Строковики будуть ще до осені наступного року. Тобто, ті, які призвані в наступному році ,вони якраз дослужать рік часу і після них набирати більше строковиків не будуть. Але, знову ж таки, весною хлопці підуть на звільнення і появляться місця для контрактників. Тепер ці місця заповнюють контрактниками. В наступному році, до кінця року, обов’язково будуть контрактники».

У планах тернопільських військових набрати ще щонайменше двохсот юнаків за контрактом. А ось нинішні строковики в майбутньому підсилять лави правоохоронців.

АНДРІЙ МИСЬКІВ, заступник військового комісара з виховної роботи обласного військового комісаріату:

 «Знову ж таки буде призов на строкову службу. Єдине що строкову службу будуть проходити не в Збройних Силах України, а у військових частинах міліції. Згідно Указу Президента, який вийшов 14 жовтня, призов буде тільки у військові частини міліції».

Як пояснив Андрій Миськів, служба у військових частинах міліції нічим не відрізнятиметься від Збройних Сил України. Надалі зберігатимуться, як весняні, так і осінні призови.

залишіть коментар