Тернопіль купить десять нових автобусів і три вживаних тролейбуси

Автор:     Опубліковано: 29 листопадаа 2013 о 21:28    734 переглядів

Наступного року Тернопіль може отримати нові автобуси. Щоправда, за умови, якщо наше місто увійде у відповідну державну програму.  Як запевняють в управлінні транспорту, міська рада вже надіслала у Міністерство інфраструктури пропозиції та техніко-економічне обґрунтування на десять автобусів середньої або великої місткості.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту міськради:

«Радо в ній приймаємо участь, ми максимально докладаємо всіх зусиль, щоб все, що необхідно з сторони нашої подати, для того, щоб потрапити в фінансування і ще мати тих 10 автобусів».

Попри це, за словами Ігоря Мединського, існують і певні ризики. Навіть у разі потрапляння до державної програми, купляти новий транспорт доведеться за кошти з міського бюджету. А держава, в свою чергу, повинна їх згодом компенсувати. Сума, до речі, немала: в межах 20-ти мільйонів гривень.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту міськради:

 «Щоб нас спочатку не втягнули, в перший рік дали компенсацію по придбанню цих автобусів, а після цього на яких 9 років нас залишили один на один з цими проблемами».

На жаль, зазначає головний транспортник міста, з такою проблемою вже зіштовхнулися деякі інші міста. Якщо ж усе складеться добре, то нові автобуси будуть подібні до тих, які сьогодні курсують в Тернополі на першому маршруті. Але не тільки автобуси бачить на дорогах обласного центру влада.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник управління транспорту міськради:

«Ми хочемо придбати якомога більше транспортних засобів, а саме – тролейбусів, нехай це будуть бувшого вжитку, чеські, для того, щоб мати і велику вмістимість, і комфортний, і надійний, тому що ці тролейбуси йдуть після капітального ремонту. І вони дуже в хорошому стані, вони дуже прекрасно експлуатуються в нас».

Так, до кінця цього року у Тернополі повинні з’явитися ще три вживані тролейбуси з Чехії. Вартість одного, залежно від стану  та року випуску, складає близько двохсот п’ятдесяти – двохсот сімдесяти тисяч гривень.

залишіть коментар