Тернопільська митниця провела День відкритих дверей

Автор:     Опубліковано: 15 листопадаа 2013 о 16:58    598 переглядів

Сьогодні у тернопільській митниці відбувся День відкритих дверей для студентів економічного університету. Працівники митної служби знайомили спудеїв з діяльністю своїх підрозділів, демонстрували їм технічні засоби, які вони використовують у повсякденній роботі.

Микола Харкавий – начальник Тернопільської митниці Міндоходів:

«Мета тільки одна – добитися того, щоб кожний майбутній працівник митниці розумів, куди він йде, яка відповідальність лягає на його плечі. А де як не на митниці можна отримати ті знання, практичні. Подивитися, як проходить оформлення.»

Крім теорії, були і практичні аспекти. Студентам дозволили обшукати вантажівку. Знайдені заборонені товари митники залишили їм у подарунок. А ще майбутні економісти самі ховали контрабанду, яку шукала службовий собака Роні.

Вадим Огинський – інспектор відділу боротьби з контрабандою та порушення митних правил Тернопільської митниці Міндоходів:

« Собаці 2,5 роки. На службу підбирається собака віком від 8 місяців до 3 років. які підходять по критеріям для підготовки по наркотичним засобам. Тренуємося ми самі, і на базі центру, що в Хмельницькому. Кожен день ми виділяємо по дві години для тренувань команд послухання. А от з наркотичними засобами ми працюємо безпосередньо на базі кінологічного центру».

У студентів після побаченого залишилися тільки приємні враження.

Олена Боярчук – студентка факультету обліку і аудит ТНЕУ:

«Нам дуже сподобалося, ми познайомилися з роботою тернопільської митниці. Побачили їхні методи роботи. Нам дуже сподобалося, як показували як працює кінолог з собакою, яка знаходить контрабанду. Також сподобалася екскурсія по приміщенню. Думаю, багато студентів хотіли б тут працювати».

Наостанок начальник тернопільської митниці Микола Харкавий агітував всіх охочих обирати роботу в митній службі.

залишіть коментар