Тернопільські малюки також вийшли на майдан

Автор:     Опубліковано: 28 листопадаа 2013 о 19:20    460 переглядів

Підтримати Євромайдан сьогодні прийшли і наймолодші тернополяни. Вони ще поки не розуміють гасел дорослих, проте з радістю розповідають, що знають про Європу.

 ДАРИНКА

« Європейські мультики – найкращі».

Наталя Зелінка, мама маленької Мартусі, каже, часто бувають у Європі. Там, на відміну від України, умови для здорового виховання малюків значно кращі. Піклуються і про комфорт батьків малечі.

 НАТАЛЯ ЗЕЛІНКА та МАРТУСЯ, підтримують Євромайдан

« Ми знаємо, що рівень товарів, наприклад, виготовляють для країн третього світу, ким вважають нас і для європейських країн, тобто, рівень вже якості інший, так само, наприклад, в близькій Польщі в будь-яких ресторанах і супермаркетах є кімнати дитини з мамою, де є гаряча вода, рушники і вільні памперси».

Натомість Ліля Берник, яка чекає вже на третього малюка, пояснює: їй важливо, аби у її дітей в майбутньому було право вільно думати та самовиражатись.

ЛІЛЯ БЕРНИК, чекає на третього малюка

« Вони будуть бачити, що мають право на щось краще, на свободу слова, на свободу свого самовираження».

Матусі розповідають – хочуть активно підтримувати протестуючих, тому звичну щоденну прогулянку замінили на дитячий Євромайдан.

 ЛЮБОВ ВОВК , мама двох дітей

« Мамусі теж хочуть підтримувати майдан, теж хочуть тут бути, але не можуть, тому що ну, наприклад, не мають з ким дітей залишити, чи дитина спить в обід, або ще щось, тому зявилась ідея, чому би тут не зібратись» .

залишіть коментар