Тернопільську «Ниву» залишають футболісти

Автор:     Опубліковано: 29 листопадаа 2013 о 21:27    435 переглядів

Ряд гравців залишать футбольний клуб «Нива» під час зимового міжсезоння. Про це повідомив головний тренер команди Ігор Яворський.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль ):

«Ми відмовляємося від послуг Івашка – це однозначно. Залишить клуб і Гірський, тому що він орендований в львівських «Карпат». Якщо він «Карпатам» не підійде, то, можливо, ми його повернемо назад в команду, якщо в нього буде бажання. В нас є хворі футболісти, в яких закінчуються контракти. Ільків допустимо. Практично він не грав цей сезон».

Також закінчується контракт у захисника «жовто-зелених» Віталія Романюка. Ігор Яворський не виключає, якщо з гравцем дійдуть згоди, то він продовжить захищати кольори «Ниви». Тривають перемовини і з іншими футболістами.

ІГОР ЯВОРСЬКИЙ, головний тренер ФК «Нива»  (Тернопіль):

 «Ми ведемо переговори з Грінченком, нашим тернопільським захисником, який грав в Ужгороді, який грав за «Волинь». Все буде залежати від фінансової ситуації. І з тих футболістів, які знаходяться в основному складі ні один футболіст не залишає команду».

Зимові тренувальні збори «Нива» планує провести в Криму та на Закарпатті. Додамо також, що сьогодні керівництво клубу мало б виплатити футболістам заборговану зарплату. Проте, як повідомив ІНТБ Ігор Яворський, фінансове питання перенесли на наступну п’ятницю.

залишіть коментар