Тернопільський Євромайдан – розпустили

Автор:     Опубліковано: 29 листопадаа 2013 о 21:28    375 переглядів

Тернопільський Євромайдан – розпустили. Натомість, місцевий оргкомітет закликає активних мешканців міста підтримати київських протестувальників. За 5 днів Євромайдану в Тернополі зібрали близько 15 тисяч гривень. З них залишилось біля 6. Їх витратять на  квитки до столиці та на харчі для тих, хто туди поїде.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, співорганізатор Тернопільського Євромайдану:

 «Ми сьогодні дали заклик зі сцени, щоб максимум всі мобілізовувалися, щоби організовувались малими групами своїми, хто має машину, бо дуже важко зараз знайти перевізника. Перевізники тиждень вже не хочуть їхати. Майже всіх людей, що ми перевезли – це ми купували білети на поїзд».

По обіді в п’ятницю студентів на Театральному майдані залишилось небагато.  Молодь, що не розійшлася, чекала, щоб почути зі сцени план подальших дій. Чи готові протестувати далі визначились іще не всі.

Опитування:

«Поїдемо в Київ і будемо добиватися того, що…Ми за Європу!».

 «Я ще не знаю чи поїду, можливо поїду».

 «Особисто я не можу залишити університет, сесія. Я буду залишатися тут  по максимуму з людьми».

Як розгортатимуться події надалі прогнозувати не береться навіть міський голова Тернополя. Але каже, готовий допомагати  молоді й надалі.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Позиція міської ради буде незмінна – ми будемо підтримувати їх у цьому. Якщо вони визначаться, що є потреба створити організаційний комітет, то я, як міський голова, готовий взяти участь в роботі цього комітету».

Організатори тернопільського Євромайдану результатами своєї діяльності задоволені: вони хотіли підняти молодь, щоб вона відчула силу і це їм вдалося. Тепер закликають студентів долучитись до створення дієвих страйкових комітетів у своїх ВУЗах.

 

залишіть коментар