У «Карітасі» відкрили відремонтовану благодійну їдальню

Автор:     Опубліковано: 22 листопадаа 2013 о 10:05    318 переглядів

Їдальня при «Карітасі» функціонувала завжди, починаючи від самого відкриття організації близько 20 років тому. Однак останні кілька місяців була зачинена на ремонт.

о. АНДРІЙ МАРЧУК, директор Тернопільського благодійного фонду «Карітас»:

«Все поновляли, щоби ті люди, які постійно до нас ходять харчуватися, у нашу благодійну їдальню,  мали нагоду таких добрих, гарних умов щодо свого перебування тут».

Годують у благодійній їдальні один раз у день, о 12 годині. Проте, зазначають у «Карітасі», не працює вона в суботу-неділю та у релігійні свята. Кількість тих, хто харчується в благодійній їдальні, залежить від пори року. За словами отця Андрія Марчука, з листопада і майже до квітня, буває, що приходить близько сотні  людей в день.  У теплі місяці – менше: 40-50. В кожного з нужденних – своя історія.

ЮРІЙ, відвідувач благодійної їдальні:

«Ми любим той «Карітас», бо я прийшов сюди… 20 років тоже  я тут. Живу в аварійному домі. Не в свому домі, комунальній хаті».

ЛЮДМИЛА, відвідувачка благодійної їдальні:

«В мене біда в хаті, в мене мама має інфаркт, мені треба, щоби мені помогли якимись коштами, якимись продуктами помогли».

МАРІЯ, відвідувачка благодійної їдальні:

«Я сама живу в Тернополі, одинока. Ще інвалід з дитинства, 2 групи. Я вдячна, що «Карітас» робить, і нехай він назавжди робить».

Як повідомили в організації, харчуються там і діти з соціального центру. Відкрили також кімнату для відпочинку, де відвідувачі можуть поспілкуватися чи подивитися телевізор. До слова, в організації запевняють, що облаштували кімнату та їдальню,  здебільшого, за гроші благодійників.

залишіть коментар