У тернопільських хімчистках та ремонтах взуття – ажіотаж

Автор:     Опубліковано: 20 листопадаа 2013 о 11:03    501 переглядів

У зв’язку із похолоданням, тернополяни почали готувати до зими верхній одяг. Місцевим хімчисткам значно додалося роботи. Як стверджують у цих закладах, люди масово несуть пуховики та дублянки. Ажіотаж пояснюють звичкою городян чистити речі на початку сезону.

НАДІЯ ДУДКО, директор тернопільської хімчистки

« Після того, як ви поносили, сезон закінчився, зразу треба нести в хімчистку. Не тримати його в шафі. Тримають люди в шафі. І воно старіє. Жовті плями не хочуть виводитися»

До речі, почистити верхній одяг задоволення не з дешевих. Чистка пуховика – від 110 до 160 гривень. Дублянки обійдуться значно дорожче – від 400 до 600 гривень, залежно від довжини виробу. І зекономити тут навряд чи вдасться. Бо в домашніх умовах такі речі почистити вкрай важко.

НАДІЯ ДУДКО, директор тернопільської хімчистки

«Не можливо пуховик випрати вдома. Того, що вдома немає сушки, щоб його посушити. Не знати, якої якості піря. Після того, як нам приносять після домашньої сушки, ми беремо без гарантії. Бо буває, що не вичищаються».

Ажіотаж сьогодні спостерігається не тільки у хімчистках. Тернополяни готують до зими і чоботи. Тому роботи чимало і в майстернях з ремонту взуття.

ІВАН КІЙКО, спеціаліст по ремонту взуття

«Перед зимою завжди збільшується. Тому що люди роблять підготовку до холодів, до слизької дороги. Готуються ставлять профілактику, набойки».

Опитування:

«Готуєте взуття до зими?»: «Ну так. Вже пора. Щось похолодало.»

«Яке Ви взуття забирали з ремонту?» : «Зимове, готуюся до зими.»

«Я вже все підготувала.»

До слова, зимова профілактика, яка допоможе взимку зменшити ризик падіння на слизькій дорозі, вартує від 50 до 100 грн.

залишіть коментар