У Тернополі демонтували ще одну зупинку

Автор:     Опубліковано: 15 листопадаа 2013 о 17:31    361 переглядів

У Тернополі демонтували ще одну зупинку. Цього разу на проспекті Злуки. Проте у міській раді стосовно даного об’єкту жодних підстав для занепокоєння немає.

Сергій Надал, міський голова Тернополя:

 «На вулиці Злуки йде плановий ремонт, який проводить «Тернопільводоканал», і оскільки мережі проходять через цю зупинку, виникла необхідність у її демонтажі тимчасовому. Тому тут немає зауважень».

У відділі технагляду запевняють, що на місці старої зупинки громадського транспорту незабаром з’явиться нова, більш сучасна.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

  «Для того, щоб потім другий раз зупинку, яка би мала бути влаштована, не переставляти, вирішили зараз, на даний час, зупинку знести, влаштувати колекторну трасу. І на місці старої зупинки приватний підприємець, якому надана земельна ділянка в оренду, влаштовує повністю нову зупинку нового типу».

На відміну від підприємця, котрий опікувався зупинкою на вулиці 15 Квітня і самовільно її зніс, документи на забудову на проспекті Злуки у повному порядку.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

 «Це паспорт прив’язки, погоджений начальником управління архітектури, а це ескіз виду, яка буде зупиночка громадського транспорту. Так що тут питання в правовому полі законне. Ніяких порушень законодавства про містобудівну діяльність не виявлено. Знесення зупинки та будівництво проводиться на законних основах».

Коли саме на проспекті Злуки встановлять нову зупинку Олег Вітик прогнозувати не береться. Чиновник наводить кілька факторів, які впливають на швидкість зведення нової споруди.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

 «Термін залежить тільки від КП «Тернопільводоканал». Прокладуть колекторну трасу і після того, коли земля дасть просадку, напевно, потрібно витримати певний термін, і тоді можна влаштовувати тимчасову споруду. Так як пише в паспорті привязки».

Додамо, що зупинка на проспекті Злуки не повинна відрізнятися від всіх інших місць очікування громадського транспорту, які є у Тернополі. Це передбачено документацією на забудову, що отримав приватний підприємець.

залишіть коментар