У Тернополі комуністам заборонили провести мітинг

Автор:     Опубліковано: 28 листопадаа 2013 о 19:19    391 переглядів

Тернопільським комуністам не вдалося провести мітинг на підтримку вступу України в Митний Союз. 25 листопада вони повідомили міськраду, що 27-го хочуть організувати мирну акцію. Їм відповіли, що у цей день провести захід на Театральному майдані неможливо, бо депутати проводять там  безстроковий прийом громадян. Крім того, на цій же території страйкують студенти у підтримку Євроінтеграції.

КАТЕРИНА КАЛУШ, прес-секретар міської ради:

 «Ми звернулися до суду. Суд прийняв рішення заборонити проведення такої акції з метою уникнення конфліктних ситуацій на ідеологічному підгрунті. Крім того і Тернопільська міська рада,  і суд вбачає в проведені такої акції і можливість порушення громадського порядку».

Натомість комуністи з таким рішенням не згідні і збираються оскаржувати його в апеляційному суді. На акції вони хотіли розповісти про Митний союз. Кажуть, зібрали більше трьох з половиною мільйонів підписів по Україні, щоб провести референдум з цього питання. Серед тих, хто «за» – більш як 12 тисяч тернополян. Ці люди теж мають право на власну позицію, переконує 1-й секретар міського комітету компартії України.

ВЕНІАМІН ПРОШКІН, 1-й секретар міського комітету КПУ:

«Для чого ми збиралися зібрати громадян України, тернополян наших, на Театральному майдані, тому що ми бачимо зараз робиться просто шоу, робиться втягування людей, нав’язування їм думки зовсім протилежної, яку має Комуністична партія і наші прихильники».

Провести своє зібрання комуністи у Тернополі все ще хочуть, але коли це їм вдасться зробити, невідомо.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!