У Тернополі знайшли винного у самовільному демонтажі зупинки громадського транспорту

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2013 о 17:56    217 переглядів

У Тернополі знайшли винного у самовільному демонтажі зупинки громадського транспорту. За зруйновану зупинку на вулиці 15 Квітня відповідатиме підприємець, який орендував навколишню територію та мав за нею доглядати. Сьогодні цю проблему розглядали на нараді за участю міського голови.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

«Зараз нами підготовлена розширена інформація для начальника міліції міста Тернополя, вказано всі аспекти. Відкривається кримінальне провадження. Також буде розірвано договір оренди з вищезгаданим підприємцем на суборенду даної земельної ділянки. Тому що такі дії, звичайно, недопустимі. І ми вважаємо, що все-таки потрібно відноситися з особливою відповідальністю до майна міста і відчувати відповідальність перед громадою. Всі дії потрібно виконувати тільки в рамках чинного законодавства».

Олег Вітик пояснює, що договору на оренду земельної ділянки замало для того, щоби там розпочинати будівництво чи демонтаж будь-яких споруд. Проте, у орендаря було інше бачення.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради:

«Як мотивує зараз цей підприємець, що в нього є договір на цю земельну ділянку. Значить я інформую всім, що договір на орендовану земельну ділянку не дає права на будівництво. Право на будівництво надається тільки у двох випадках: коли є містобудівні умови і обмеження, які тягнуть за собою виготовлення проектної документації та отримання дозволів на початок робіт, або паспорт прив’язки та містобудівний розрахунок. В даному випадку ні одного, ні другого виду документів у фізичної особи – підприємця не було. Тому його дії кваліфікуються як порушення закону про містобудівну діяльність».

Наразі триває досудове розслідування за статтею «Самоправство». До речі, нещодавно у Тернополі «зникла» ще одна зупинка на вулиці Злуки. На яких підставах відбувся демонтаж сьогодні ще вивчають міські чиновники та фахівці архбудінспекції.

залишіть коментар