Визирнувши з вікна своєї квартири, мешканці однієї з тернопільських багатоповерхівок потрапляють у казку

Автор:     Опубліковано: 12 листопадаа 2013 о 17:53    222 переглядів

Визирнувши з вікна своєї квартири, мешканці будинку на вулиці Лучаківського, 6, у Тернополі вмить потрапляють у казку. Віднедавна у дворі багатоповерхівки, що на масиві «Дружба», оселилися мультиплікаційні герої.

Микола Дудар, художник:

«На стіні намальовані персонажі з мультиків, які відомі майже всім дітям. Була ідея зробити перспективу в середину стіни, щоб видовжити двір».

Над малюнком троє хлопців працювали більше двох тижнів. Матеріали та ідею роботи надало підприємство, яке обслуговує цей будинок.

Юрій Яготин, художник:

«Ідею запропонував ЖЕК даного будинку, а ми цю ідею розвинули, продумали композицію відповідно до ідеї. Ми орієнтувалися на два ліхтарі, які знаходяться на цегляній стіні будинку. І між цих двох ліхтарів ми вписали перспективу. Від круглих ліхтарів ми домалювали стовпи і, відповідно, малюнок получився таким інтерактивним».

Мешканці багатоповерхівки із цікавістю стежили за роботою художників і з нетерпінням чекали на кінцевий результат.

Дана, мешканка будинку на вул. Лучаківського, 6:

«Більше прикрашає вулицю нашу. Дітям цікавіше дивитися на розмальовані гаражі, аніж на просту стіну. Коли малювали було дуже цікаво кожного ранку глянути наскільки збільшився малюнок, наскільки краще стало».

Ольга, гість будинку на вул. Лучаківського, 6:

«Це вперше будинок в дворі такий гарний, дуже великий будинок, але настільки все продумано, що просто вражає. Одне задоволення в такий двір зайти».

Зупинятися на одному казковому творінні місцеві художники не хочуть. І сьогодні чекають замовлень на такі роботи і від інших ЖЕКів міста.

залишіть коментар