За самовільний демонтаж зупинки у Тернополі – понад 20 000 гривень штрафу

Автор:     Опубліковано: 21 листопадаа 2013 о 10:10    1 035 переглядів

 Нашумілий самовільний демонтаж зупинки громадського транспорту на вулиці 15 квітня не залишиться безкарним. Орендар земельної ділянки, де була розташована зупинка, без відповідних дозволів, почав там будівельні роботи. Тепер підприємцю загрожує чималий штраф.

ЮРІЙ ОЛІЙНИК, начальник інспекції Держархбудконтролю в області:

«Ці роботи вважаються, як підготовчі роботи для початку виконання будівельних робіт, і, відповідно, це вважається правопорушенням у сфері містобудування. За дані дії правопорушника у сфері містобудування було притягнуто до відповідальності. Складено протокол, видано припис про усунення правопорушень, а також винесена на сьогоднішній день постанова про правопорушення. Накладено штрафні санкції в розмірі 22 940 гривень».

Інший орендатор землі на тій же вулиці 15 Квітня вирішив собі збудувати крамницю. Жодного права на це підприємець не мав.

ЮРІЙ ОЛІЙНИК, начальник інспекції Держархбудконтролю в області:

«Поблизу «Диканьки» також самочинно проводились будівельні роботи з влаштування магазину. Правопорушника притягнуто до адміністративної відповідальності. Також накладені штрафні санкції в розмірі 41 292 гривні, оскільки там проводились вже будівельні роботи. Не підготовчі, а будівельні роботи. Самовільно, без дозвільних документів і реєстрації в інспекції Держархбудконтролю певних декларативних документів».

За словами Юрія Олійника, у переважній більшості випадків порушники повторно не вчиняють незаконних дій. Адже тоді доведеться заплатити штраф удвічі більший. 

залишіть коментар