Активістів тернопільського Євромайдану викликають на допити

Автор:     Опубліковано: 11 Грудня 2013 о 20:53    399 переглядів

4 дні ходитиме на допити в міліцію одна з трьох підозрюваних у блокуванні роботи облдержадміністрації – Марія Бабюк. Відповідні повістки їй вручили під міською радою, після закінчення сесії.

Завтра о 10 в суді їй визначать міру запобіжного заходу. Слідчі вимагають два місяці домашнього арешту.  Правозахисника собі Марія Бабюк уже знайшла.

МАРІЯ БАБЮК, депутат Тернопільської міської ради:

 «Ми висловлювали свою позицію, мирно мітингували, всі разом, викликали до себе обласну адміністрацію, обласне управління освіти. Тому що нам тоді грошей вже бракувало на зарплату. І ви бачите які події відбулися, які далі відбуваються в нас в державі. Тобто, що є камера, яка засвідчує, що ми заходили в середину, щось громили, не дай Бог? Ми ж, напевно, цивілізовані люди, ніхто б собі такого й не дозволив. Навіть немає такого, що ми заходили в середину. Що ми десь, когось персонально не пускали. Ну стояли, мітингували без сумніву і ми не заперечуємо це, це конституцією не заборонено».

Викликають на допити і молодь. Молодіжному міському голові Тернополя повістки особисто не вручали, але сьогодні Любомиру Шимківу довелося відвідати міліцію в якості свідка.

ЛЮБОМИР ШИМКІВ, молодіжний міський голова Тернополя:

 «Стосовно відкритого кримінального провадження, щодо блокування обласної адміністрації. Питалися, що ми робили, яким чином ми входили в страйковий комітет, хто входить у страйковий комітет. Чи мали відношення до блокування».

Нагадаємо, в понеділок трьох членів Тернопільського страйккому викликали в суд, за підозрою в організації блокування облдержадміністрації.

 

залишіть коментар