Автомобіль позбавив життя літню жінку у дворі будинку

Автор:     Опубліковано: 24 Грудня 2013 о 19:39    278 переглядів

Знову аварія і знову смерть. Автомобіль позбавив життя літню жінку у дворі будинку 53 на вул. Бережанській, що у Тернополі. Близько 8:30, за словами очевидців ДТП, жінка поверталась додому із ранкового Богослужіння. Проте потрапити до власного помешкання їй не судилося.

ПРОСКІВЯ, очевидець аварії: 

 «З церкви йшла. Вона рано йде до Божої служби. Вона там працювала в церкві. І от на тобі. Чуть-чуть здали вниз, назад і вона якраз на цьому місці попала».

БОГДАН, очевидець аварії:

«Давав назад і певно її не побачив. Вона йшла певно в капішоні і так її збив. Він переїхав через голову так, що навіть голови не було видно».

У державтоінспекції кажуть, що допомога медиків жінці не знадобилася. Від отриманих травм вона померла на місці ДТП.

МИКОЛА ІГНАТЧЕНКО, інспектор профілактичної роботи ДАІ  у Тернопільській області:

 «На даний час проводяться слідчі дії і встановлюються всі обставини даної автопригоди. Державтоінспекція Тернопільської області звертається до всіх учасників дорожнього руху, як до водіїв так і до пішоходів, бути уважними. Не порушувати правил дорожнього руху».

Нагадаємо, за останні 2 дні це третя ДТП у Тернополі зі смертельними наслідками.

До слова, ще одна дорожньо-транспортна пригода трапилася сьогодні близько 11 години дня. На проспекті Степана Бандери не розминулися дві легківки. В результаті аварії автомобілі злегка пом’ялись.

залишіть коментар