Депутати облради вирішили виселити облдержадміністрацію з приміщення

Автор:     Опубліковано: 30 Грудня 2013 о 19:25    841 переглядів

 Тернополяни продовжують підтримувати Євромайдан. На недільному народному віче відбулася виїзна сесія обласної ради, під час якої депутати прийняли чимало рішень. Детальніше – у сюжеті.

Червоно-чорний прапор майорітиме на будівлі обласної ради на державні свята. 2014 рік оголошено Роком Степана Бандери на Тернопільщині. Такі рішення прийняли депутати облради на Театральному майдані 29 грудня. Також у новому році, через борги за оренду, вони вирішили виселити з приміщень білого дому облдержадміністрацію. Головне ж завдання майдану в Тернополі залишилося незмінним.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, депутат Тернопільської обласної ради:

 «Головне наше завдання яке було таке й лишилося – це мобілізація людей на Київ. Тому ми дальше закликаємо всіх, будь ласка, зголошуйтеся. Оргкомітет працює. Зголошуйтеся, записуйтеся для поїздки на Київ. Допомагайте Майданові хто чим може».

Тиждень у Києві – тиждень у Тернополі активно підтримує Євромайдан мешканець нашого міста. Так Володимир Кулак відстоює власне право на кращу долю.

ВОЛОДИМИР КУЛАК, тернополянин:

 «Вийшов, щоб якесь майбутнє для своїх дітей побачити. І світло в тому майбутньому. Бо з цією владою злочинною – це тільки темнота для себе і своїх дітей».

Євромайдан ніхто і ніщо не в змозі розігнати. Навіть попри новорічно-різдвяні свята люди продовжуватимуть збиратися, щоб висловити своє невдоволення діючій владі, вважають депутати.

СТЕПАН БАРНА, депутат Тернопільської обласної ради:

 «Різдвяно-новорічний період буде нагодою поспілкуватися з своїми побратимами на сході України, на півдні України і всіх закликати до спільної боротьби ».

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«На свята в кожній молитві буде звучати прохання за Україну. І на кожному святковому столі, за кожним святковим столом не оминеться тема сьогоднішньої України, сьогоднішніх вимог, і сьогоднішніх відношення до українців. Я думаю, що ті молитви будуть почуті».

На тернопільському Євромайдані також встановили ялинку.  Її збили  зі звичайних дощок і прикрасили портретами політиків. Поблизу неї розмістили «Стіну ганьби», де кожен охочий зможе залишити свій відгук діючій владі.

залишіть коментар