Дід Майдан дбає, щоб протестувальникам у Тернополі було тепло

Автор:     Опубліковано: 17 Грудня 2013 о 20:02    302 переглядів

Йому 72 і він не залишає майдан відтоді, як на нього вперше вийшли студенти. Поки стоїть за кращу долю України, навчає молодь того, що знає сам. Івана Степановича Мандрика сьогодні тернополяни знають за званням – Дід Майдан. Він  цілодобово не залишає Театральну площу, відколи розпочалися акції протесту. А за те, що увесь цей час не покладає рук, йому тут ще надали козацьку посаду – обозний. В підтвердження статусу Іван Степанович навіть має відповідний бейджик.

ІВАН МАНДРИК, Дід Майдан:

«Дрова, вода – то моя з хлопцями справа, ну і порядок, щоб не кидали окурків, сірників. Я тут підходжу і кажу: починаємо Україну європейську  з себе, то погляньте, панове, яка Театральна площа, а яка була тому два-два з половиною тижні. Не плюють, не харкають».

Дід Майдан до Євромайдану долучається своєю роботою. А ще має чимало ідей, як народ може перемогти. Іван Степанович каже, людям потрібно їхати у Київ, а ті що не можуть, хай допомагають гривнею.

ІВАН МАНДРИК, Дід Майдан:

 «Трактористи, бульдозеристи, всі відставники войськ радянської армії, особливо чорнобильці і дуже-дуже афганці – вперед, рядові. Ви ж не маєте пенсії, ви ж неповносправні, каліки. Я не кажу: інваліди, а каліки тої бойні, не маєте пенсії і не будете мати, як ви не завоюєте владу в Києві».

Дід Майдан запевняє, додому не піде, поки не дочекається повної перемоги. У тому, що вона таки настане, він не сумнівається, а тим часом і далі працює на благо протестувальників. Відновлює сили Іван Степанович у драмтеатрі, поряд із Шевченком.

 

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!