ІНТБ задобрювало талісмана 2014

Автор:     Опубліковано: 26 Грудня 2013 о 21:20    556 переглядів

Традиційно Нового року всі очікують ще задовго до його приходу, але більшість завершує приготування в останні хвилини. З таким підходом, люди ризикують розгнівати господаря прийдешнього року.

 ХРИСТИНА ЧЕРНЕГА, кореспондент 

«Ні для кого не секрет, що головним символом 2014 буде кінь. Перш за все, для того аби рік був вдалий потрібно задобрити талісмана прийдешнього року. Кінь є твариною свійської, тому зробити це буде не важко».

Символ 2014 володіє оптимізмом, життєрадісністю, любить розваги і простір. Загалом кінь – надзвичайно прив’язана до сімейного вогнища та сім’ї тварина.

 АНДРІЙ ДУДАР, інструктор клубу верхової їзди

«Коники – це є благородні тварини. Вони досить емоційно допомагають, особливо для дітей. Вони приїжджають, досить часто піддобрюються до них. Годують цукром, морквою, яблуками».

Працівники клубу розповідають, що новорічну ніч їхні «вихованці» будуть зустрічати біля головної ялинки міста. І всі охочі будуть мати можливість покататися на вороненьких, а також задобрити їх.

 АНДРІЙ ДУДАР, інструктор клубу верхової їзди

– «Чи можна буде, саме у новорічну ніч погодувати коня»? – «Без проблем, буде багато солодощів, цукерок. Вони їдять переважно все».

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!