Канікули у школах Тернополя триватимуть до 13 січня

Автор:     Опубліковано: 25 Грудня 2013 о 19:11    456 переглядів

Від початку цього тижня на канікулах учні молодших класів. А от школярі з 5 по 11 відпочиватимуть з четверга, 26 грудня. В міському управлінні освіти пояснюють: ще близько 2 місяців тому вирішили  зекономити на теплопостачанні та в останній тиждень року відправити на канікули усіх тернопільських школярів. Однак Євромайдан дещо скоригував плани.

ОЛЬГА ПОХИЛЯК, начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради:

«Ми організовували додаткові канікули, в зв’язку с тим, що був страйк у місті Тернополі. Додаткові канікули тільки для старшокласників. І, власне, чотири робочі дні було пропущено. Один робочий день був відпрацьований сьомими уроками, а три дні ми відпрацьовували 23, 24, 25 грудня».

Директор школи-ліцею №6 Олександр Остапчук переконаний: діти могли б ходити на заняття і підчас загальноміського страйку – одне би іншому не завадило.    

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Ми підтримуємо ось цю акцію, яка відбувалася, ми виходили на майдан, ми виступали так само, як і всі, але діти могли бути спокійно в школі. А тепер – ніби хотіли зекономити кошти, але, все рівно, три дні ми відпрацьовуєм. Все-таки, діти повинні бути в школі. Ми маємо тут їм сіяти розумне, вічне, добре. Звичайно, вони повинні бачити ще й розумне, вічне, добре і на майдані, але це можна було поєднувати».

Відпочиватимуть тернопільські школярі до 13 січня. До слова, з 1 по 7 січня не працюватимуть і дитячі садочки.

залишіть коментар