Хто вони – нові жителі Театральної площі?

Автор:     Опубліковано: 27 Грудня 2013 о 20:06    366 переглядів

В Різдвяну шопку, яка красується на Театральному майдані, поселились живі тваринки.  Привозять звірів на головну площу міста вже не перший рік.

СНХ: ВАСИЛЬ РОМАНЮК, директор КП «Обєднання парків »

«Четвертий рік поспіль привозимо баранчиків. В цьому році привезли ми вчора, 26 числа. Три штуки – дві овечки і одного баранчика. Річного віку».

Тварини, будуть створювати різдвяну атмосферу до 20 січня. Вони не бояться холодів, оскільки є стійкими до низьких температур. Також вівці є досить миролюбними і слухняними звірами. Тому, до них сміливо можна підходити і гладити.

 ВАСИЛЬ РОМАНЮК, директор КП «Обєднання парків »

«Можна фотографуватися, годувати. Але бажано свіжими продуктами. Тому, що приносять зацвілі продукти і це може призвести до небажаних результатів. А залізати в клітку заборонено, вони є повністю вакцинованими, але це не є приручені звірі, як у нас в зоокутку, а звірі дикої природи. Ми поставили спеціального чоловіка, який дивиться, щоб ніхто не залізав в середину.»

Впродовж перебування овечок на майдані, спеціальна людина буде дбати про їх належне проживання і прибирання їхньої території.

 ВАСИЛЬ РОМАНЮК, директор КП «Обєднання парків »

«Сіно, яке виростили у нас в парку «Топільче». Закупили ми овес, ячмінь, кукурудзу. І постійно даємо водичку».

Як зазначає Василь Романюк, звірів для створення різдвяної казки, їм надав приватний підприємець, у безоплатне користування.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!