Кореспонденти ІНТБ відшукали, у кого з тернополян живе символ року, що минає

Автор:     Опубліковано: 25 Грудня 2013 о 19:16    447 переглядів

Цей домашній улюбленець не вимагає до себе надмірної уваги, харчується раз у тиждень і не завдає галасу. А ще він символ року, що минає. Проте у багатьох від згадки про цю істоту мурашки ідуть по шкірі. Завести собі холоднокровного улюбленця тернополянка Ната Тамані вирішила з професійною метою. Дівчина займається східними танцями і захотіла поставити номер зі змією. Так у неї вдома поселився цей плазун. Ната каже, рідні спершу від такого сусідства були не в захваті. Але згодом змінили гнів на милість, щоправда, в руки її не беруть. Проте, якщо мамі потоваришувати зі змією було легше, то батько мав до цієї думки звикнути.

НАТА ТАМАНІ, власниця змії:

 «Тато мій спочатку дуже скептично ставився. Я спочатку її ховала, але одного разу не вийшло сховати. Він прийшов з роботи трошки раніше і її замітив. Були трошки скандали, але потім йому теж сподобалось за нею дивитись і він вже зараз привик до неї».

Собі за домашнього улюбленця Ната обрала маїсового або кукурудзяного полоса. Ця змія має спокійний характер і безпечна для людей.

НАТА ТАМАНІ, власниця змії:

 «Напевно, що найоптимальніший варіант для тих людей, які хочуть завести собі змію. Вона не кусається, це 100%. Хіба дуже її треба рознервувати. В мене ще таких випадків не було».

Ната каже, полюбила плазуна з першого дотику. І зізнається, спершу боялась, що люди її виступ зі змією не сприймуть, але все вийшло навпаки. Глядачі хочуть з нею сфотографуватись та доторкнутися.  Звикла до господарки і змія.

НАТА ТАМАНІ, власниця змії:

 «Кажуть, що змії не відчувають прив’язаності до хазяїна  і їм не потрібно того, але я інколи просто собі сиджу і вона по мені повзе, я починаю її легенько гладити, вона зупиняється і так на мені лежить і заспокоюється. От навіть зараз трошки заспокоїлась».

Зараз змія сягає одного метра тридцяти сантиметрів у довжину. Але Ната каже, її вихованка ще ростиме, бо часто линяє. Це означає, що вона збільшується, і в старій шкірі їй тісно. А тим, хто вирішив завести собі плазуна, радить, перш за все, створити для нього комфортні умови.

НАТА ТАМАНІ, власниця змії:

 «В першу чергу, це температура. Їй треба, щоб була температура від 25 до 30 градусів, через те, що вона холоднокровна і вона сама не має тепла. Вологість має бути, не має бути в тераріумі сухо, ми часто його обприскуємо водичкою. І от в принципі таких особливих умов не треба для неї. Це єдині такі головні умови».

Ната каже, хоч змія живе у неї лише близько півроку, вона уже помітила, що символ 2013 року приносить їй удачу.

 

залишіть коментар