Майдан Волі перетворився на «Діснейленд»

Автор:     Опубліковано: 24 Грудня 2013 о 19:38    365 переглядів

Новорічні святкування розпочались у Тернополі із освячення шопки на Театральному майдані 24 грудня. Молодь урочистою ходою з колядками попрямувала до головної новорічної ялинки, яку цього року прикрасили на  Майдані Волі, щоб офіційно її засвітити. Розваг, як для малечі так і для дорослих, поблизу зеленої красуні буде чимало, каже заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради Василь Кармазин. Він додає, що сьогоднішню дату для офіційного відкриття головної ялинки міста вибрали не випадково.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради:

 «Під Новий рік ми завжди засвічуємо вогні ялинки. В цьому році, вперше ми вирішили в святий вечір католицького Різдва встановити на майдані різдвяну шопку і звичайно її освятити. І вже хай вона буде на цілі різдвяні і новорічні свята».

Поблизу новорічної красуні, де впродовж місяця проходитимуть різноманітні святкові заходи, розташовуються торгові ятки, де тернополяни та гості міста зможуть придбати різноманітні новорічні атрибути. Для малечі неподалік ялинки встановили атракціони.

ВАСИЛЬ КАРМАЗИН, заступник начальника управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради:

 «Це все компактно і дуже багато є різноманітних дитячих каруселей, атракціонів. І якщо дивитися в комплексі зблизька це дійсно якийсь «Діснейленд» маленький».

Як повідомив Василь Кармазин, «Діснейленд» на Майдані Волі у Тернополі пробуде до завершення новорічно-різдвяних свят.

залишіть коментар