Наразі комунальникам допомагає шлак

Автор:     Опубліковано: 13 Грудня 2013 о 10:00    327 переглядів

Через мінливу погоду у Тернополі слизько вночі та зранку, а вдень доводиться ходити по піску і шлаку. Комунальники нашого міста після випадання снігу та під час заморозків намагаються утримувати як дороги, так і пішохідні доріжки у належному стані. При таких погодних умовах комунальникам допомагає тільки шлак. Пісок для посипання наразі застосовують вкрай рідко.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

 «Ми спостерігаємо, що десь з тиждень буде постійно мінятися погода з «плюса» на «мінус». А шлак, він не припиняє свою дію. Він постійно працює на те, що не буде слизько. Якщо сіль має певний час дії, то шлак ні. Отже, всі тротуари були посипані шлаком. Був посипаний Центр шлаком і частково на Дружбі. Тому що всю Дружбу не було потреби посипати».

Кожен день комунальники готові до погодних змін, каже Олег Соколовський. На них вони й очікують, адже постійно посипати шлаком дороги не бажано.

ОЛЕГ СОКОЛОВСЬКИЙ, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

 «На даний час ми чекаємо постійних змін і дивимося. Бо шлак також має свій мінус. Якщо дуже багато шлаку – забивається каналізаційна мережа. Тому треба дуже-дуже розумно робити посипку. Отже, ми будемо дивитися наскільки зараз є ефект. Все залежить від погоди. Думаю що справимося з цим питанням, тому що якихось серйозних снігопадів не передбачається ».

На запитання чому зранку під ногами може бути слизько, Олег Соколовський пояснює, що дія посипки піску та солі починається приблизно через пів години.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!