Підсумки ігор 2013 року підбили тренерський штаб та керівництво ФК «Тернопіль»

Автор:     Опубліковано: 25 Грудня 2013 о 19:15    363 переглядів

Підсумки ігор 2013 року підбили тренерський штаб та керівництво ФК «Тернопіль» перед футболістами та представниками ЗМІ. Чи на позитивній ноті переходять гравці  у 2014 дізнавалась наша знімальна група.

Третє місце у турнірній таблиці посідає футбольний клуб «Тернопіль» по завершені першого кола чемпіонату. Також вагомим здобутком муніципалів вважають вихід до чвертьфіналу Кубку України з футболу. Почесний Президент ФК «Тернопіль» окреслив завдання перед гравцями на наступне коло змагань, яке розпочнеться наприкінці березня.

СЕРГІЙ НАДАЛ, почесний Президент ФК «Тернопіль»:

 «Ми гордимося тим, що ми сьогодні є на чільних місцях в нашій другій лізі. Це питання цього року, тому що я  думаю в наступному році футбольний клуб «Тернопіль» буде в першій лізі. Це такі плани наші дуже амбітні. Я розумію що можливо не всі їх сприймають, але рік тому ніхто не сприймав коли ми говорили, що ФК «Тернопіль» буде грати в другій лізі. Пройшов рік часу і хлопці показали що можуть бути не гіршими, а набагато кращими за інших».

Головний тренер муніципалів розповів, який шлях довелося подолати, щоб створити основу команди, яка зараз представляє наше місто у другій лізі чемпіонату України.

ВАСИЛЬ ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:

 «Ми 10 років до цього йшли. Ми 10 років готували цю команду і зробили таку команду з місцевих футболістів, яка на сьогоднішній час є конкурентоспроможна всім командам».

Як зазначив Василь Івегеш, наразі контракти з футбольним клубом не продовжили 2 гравці основи – нападник Богдан Семенець та голкіпер Микола Плетеницький. Також головний тренер муніципалів, окремо кожному футболісту, роздав завдання на міжсезонний відпочинок. Додамо, що зберуться футболісти 20 січня, щоб розпочати підготовку до другого кола змагань.

залишіть коментар