Тернопільські обласні депутати завтра проведуть у Києві виїзну сесію

Автор:     Опубліковано: 1 Грудня 2013 о 17:00    323 переглядів

Позачергова, виїзна, сесія Тернопільської обласної ради відбудеться завтра у Києві. Таке рішення булО прийнЯто сьогодні на засіданні президії облради.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Оскільки сьогодні в серці України вирішується її доля. Звичайно, громадяни виходять і в селах, і селищах, і в нас в Тернополі, і по всій Україні. Але оскільки епіцентр подій сьогодні в Києві, я би хотів, щоб ми також, як депутати Тернопільської обласної ради, зайняли свою активну громадську позицію і провели виїзне засідання сесії Тернопільської обласної ради. Тим більше, значна частина, по моїм даним 15 депутатів, вже знаходяться в Києві ».

Депутати Тернопільщини планують у Києві розглянути кілька питань.

ВАСИЛЬ ХОМІНЕЦЬ, голова Тернопільської обласної ради:

«Про засудження дій «кривавого світанку» тридцятого листопада – перше. Друге – про громадську позицію, яка виражає майже 100% мешканців Тернопільської області щодо відповідальності, в тому числі керівників вищих центральних органів виконавчої влади, Президента, прем’єра, керівника міністерства внутрішніх справ. І третє – про необхідність тернопільською громадою висунення своєї чіткої і, я думаю, єдиної в цьому плані єдиної позиції щодо цих подій, які відбулися в Києві і ехо, яке пішло регіонами».

залишіть коментар