Разом із головною ялинкою переїхали і торгові будиночки

Автор:     Опубліковано: 20 Грудня 2013 о 19:10    276 переглядів

Кожного року міської радою Тернополя організовується зимова торгівля приурочена до новорічних та різдвяних свят. Стандартно дерев’яні будиночки встановлюють біля Театрального майдану, там красується і головна ялинка. Проте в цьому році локацію зеленої красуні змінили. Разом з неї  переїхали і торгові точки, які розміщені тепер біля пам’ятника Данилу Галицькому.

 ГАЛИНА ГОРЄВА, завідувач сектору регулятивної політики та підприємництва

«Цього року торгівля організована з 15 грудня по 20 січня 2014. Відповідно виставлені будиночки деревяні, з яких буде здійснюватися торгівля продовольчими і не продовольчими товарами. Це не буде ринок Буде здійснюватися торгівля в основному сувенірною та новорічною продукцією».

Як стверджують у міському управлінні торгівлі, проблем із новим розташуванням будиночків не виникало. І скарги з боку церкви, розташованої поблизу, не надходило. Також, пані Галина запевнила, що цю територію будуть посилено прибирати на час зимових свят.

 ГАЛИНА ГОРЄВА, завідувач сектору регулятивної політики та підприємництва

«Укладено угоди із спеціалізованим підприємством на вивезення твердих побутових відходів. Також укладені угоди на санітарне утримання території. Тобто територія буде прибиратися».

залишіть коментар