Що пророкують астрологи у 2014 році

Автор:     Опубліковано: 27 Грудня 2013 о 13:06    619 переглядів

За східним гороскопом 2014 – рік синього дерев’яного коня. Що означають цифри майбутнього року та чого очікувати від прийдешнього, ми запитали у фахівців.

 ІГОР ЯБЛОНСЬКИЙ, астролог

«Взагалі рахується, як з нумерологолії, так і з астрології 14, це така була богиня Ішта, яка подорожувала між світлими богами і темними. Тобто, якщо і будуть погані події, то вона буде їх зм’якшувати. Тобто, де має бути конфлікт, він має помаленьку вирішуватися. Тобто конфліктності у 2014 не передбачається. Це буде терпіння, витримка. Тобто, якщо наш народ витерпить, то 15 – 16 принесе глобальні переміни».

Пан Яблонський також розказав, для яких знаків гороскопу цей рік буде виражатися у грошовому еквіваленті. А кому потрібно трохи «притримувати коней» у 2014.

 ІГОР ЯБЛОНСЬКИЙ, астролог

«Щастити в цьому році буде людям, які народилися по стихії Землі: скорпіони, козероги, тільці. Ті люди, які народилися в стихії вогню, будуть дуже запальні. Їм краще не робити швидких речей. Цей рік вимагає силу, а сила заключається в терпимості. Лише земним знакам цей рік служить у достатку, матеріальному достатку»

Пан Ігор розповів, що Україну чекають великі зміни у сторону євроінтеграції. Як стверджує астролог, наша держава ввійде у Євросоюз, через великі зусилля. А самим фатальним для України стане 2050 рік.

залишіть коментар