Тернопільські євромайданівці відстоюватимуть кожну людину

Автор:     Опубліковано: 10 Грудня 2013 о 20:06    255 переглядів

Як відомо, в четвер у суді розглядатимуть справу блокування Тернопільської облдержадміністрації. Євромайданівці розцінили це як переслідування з боку влади. Тому люди вирішили піти під стіни обласних міліції та прокуратури, щоб закликати правоохоронців бути з народом. Для цього навіть подали відповідну заявку. Але остерігаючись того, що її скасували, активісти прихопили з собою нардепа від «Свободи» і змінили формат зібрання на зустріч  з депутатом Верховної ради Олегом Сиротюком, кілька разів підкресливши, що вона мирна. Правоохоронці за заходом стежили, а коли хотіли повідомити, що проводити його тут не можна, активісти просто продовжили ходу.

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області:

«Є рішення суду, згідно з рішенням суду, Тернопільського окружного суду, в період з 10 грудня по 7 січня будь-які заходи біля адміністративної будівлі Управління внутрішніх справ області – заборонено, обмеження є. Прийнято рішення суду».

Активісти запевняють, такі колони ходитимуть за кожну людину, яку притягуватимуть до відповідальності через Євромайдан. І порадили ще кільком міським установам готуватися до гостей.

ВОЛОДИМИР СТАЮРА, голова страйкового комітету Тернополя:

«І щоб вони знали, що ми дали заявку на міську міліцію, на міську прокуратуру, на всі суди, які є в Тернополі і Тернопільський міськрайонний також ми дали листівку, так що ви забезпечте там охорону, тому що ми будемо ходити там ходою по всьому місту».

Нагадаємо, Володимира Стаюру, Марію Чашку та Марію Баб’юк вчора викликали до суду, як підозрюваних у блокуванні роботи Тернопільської облдержадміністрації. До слова, як повідомив Володимир Стаюра, за допомогою феміди хочуть відмінити і рішення обласної ради про недовіру Хоптяну. Але попри такі перешкоди Тернопільський страйкком продовжує вірити у свою перемогу.

залишіть коментар