Тернопільські журналісти висловили свою солідарність з Тетяною Чорновол

Автор:     Опубліковано: 26 Грудня 2013 о 18:56    252 переглядів

Побиття Тетяни Чорновол  викликало обурення української та світової спільноти. Сьогодні країною прокотилася хвиля протестів у підтримку цієї української журналістки. Свою солідарність їй висловили і тернопільські колеги.

АНЖЕЛА КАРДИНАЛ,  в. о. голови Тернопільського прес-клубу:

«Журналісти Тернополя сьогодні вийшли на вулицю, зважаючи на події, які відбуваються останній місяць в Україні: знущання, побиття журналістів, катування журналістів. Сьогодні тернопільські журналісти підтримують солідарність з Тетяною Чорновол».

Місцеві журналісти написали заяву Міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку з вимогою знайти і покарати винних у побитті журналістів та подати у відставку. Із нею вони прийшли під обласне управління МВС. І попри те, що до 7 січня проводити тут будь-які заходи заборонено судом, правоохоронці представникам ЗМІ не перешкоджали. А лише зазначили, у Міністерстві переконані, що цю справу необхідно розслідувати. 

ВАСИЛЬ ОБЛЕЩУК, начальник міліції громадської безпеки УМВСУ в області:

«Журналісти просто зібралися поки немає пікету, просто зібрались журналісти. Я вийшов до вас і озвучую позицію».

Заяву Захарченку тернопільські журналісти передали через обласне управління, в якому запевнили – документ дійде до адресата.  Тому представники ЗМІ чекатимуть на результат.

Заява залишається відкритою і журналісти,  при бажанні, можуть підписатися під нею у прес-клубі.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!