Тернопільську «Ниву» хотіли позбавити права на трансфери

Автор:     Опубліковано: 27 Грудня 2013 о 20:32    440 переглядів

Підписувати контракти з новими гравцями, хотіла заборонити футбольному клубу «Нива» Федерація футболу України. Проте команді вдалося уникнути санкцій з боку Контрольно-дисциплінарного комітету. Детальніше у сюжеті Тараса Бурака.

За несплату членських внесків тернопільську «Ниву» Федерація футболу України хотіла позбавити права купувати гравців. Як повідомив директор команди Роман Мацюпа, ніякої заборгованості з боку клубу не було. Адже останній перерахунок був ще 27 листопада.

РОМАН МАЦЮПА, директор ФК «Нива» (м. Тернопіль):

 «Транш перерахував, це було 132 560 гривень. А перед тим ПФЛ давало на КДК список команд які не заплатили внески. І ми були в цьому списку. Ну, але після 27 числа вони передали на КДК, що ми заплатили, але вони той папір десь загубили і знову нас подали в список. Я подзвонив в ПФЛ, подзвонив в КДК і вони сказали що це непорозуміння і що заборони на трансфери у нас немає ».

Хоча й проводити трансфери «Нива» все ж таки має можливість, Роман Мацюпа не охоче говорить про зміни складу гравців у команді. Він лише розповів хто має шанси залишити клуб.

РОМАН МАЦЮПА, директор ФК «Нива» (м. Тернопіль):

 «На даний момент з команди пішли тільки ті футболісти які були орендовані. Ну, якщо ще Гірський 50/50 мав, то Івашко мені здається, не показав навіть 20 % того що він міг грати. Він після травми був і що це за нападник який не забив ні одного м’яча у ворота. Я рахую, що це загублені гроші на нього».

Як зазначив директор «жовто-зелених», керівництво клубу пообіцяло погасити заборговані за два місяці заробітні плати та преміальні гравцям до 20 січня 2014 року. Саме в цей день у команди починаються тренувальні збори, які вони планують провести спочатку у Криму, потім, залежно від погоди, у Трускавці чи Закарпатті.

залишіть коментар