Тернополяни щохвилини дають гроші для Євромайдану

Автор:     Опубліковано: 12 Грудня 2013 о 20:06    406 переглядів

Майже кожної хвилини у скриньку на Театральному майдані летять нові купюри. Тернополяни допомагають євромайданівцям, чим можуть. Гроші дають як готівкою, так і перераховують на картку. Зібрані кошти, кажуть в оргкомітеті, витрачають на відправку людей до Києва.

СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК, прес-секретар тернопільського Євромайдану:

«Один автобус коштує порядка семи з половиною тисяч гривень. А якщо ми відправляємо  10 автобусів в день – це 75 тисяч гривень».

Грошима з мітингувальниками діляться як молоді люди, так і  представники старшого покоління. Фінансів нерідко не шкодують.

ВІКТОР, волонтер:

«Дуже багато людей приїжджає з районів. Дуже багато людей привозять гроші від сіл, від обласних центрів. Приїжджали з Хмельницька, привозили також гроші. Буквально вчора був мужчина, який прилетів з Іспанії, привіз тисячу євро, і сказав, що на слідуючий тиждень він знов прилетить і знов принесе гроші».

СЕРГІЙ КОРОЛЬЧУК, прес-секретар тернопільського Євромайдану:

«Вчора до нас , коли ми відправляли людей до Києва, прийшла якась бабуся, і каже, дала 200 гривень, і сказала: потратьте їх на ліки, там, в Києві».

Фінансово допомагають також церкви та місцеві підприємці. До слова, пожертвувати готівку можна у скриньки, які носять містом волонтери, та які розміщені на Театральному майдані. А реквізити банківського рахунку, каже Сергій Корольчук, можна знайти на сайті Тернопільської міської ради.

залишіть коментар