Цієї ночі ходить Святий Миколай

Автор:     Опубліковано: 18 Грудня 2013 о 20:39    1 508 переглядів

Ця ніч – улюблена для більшості українських дітлахів. Адже сьогодні мрії стають реальними, бо поки малеча спить, вгості приходить Миколай.

З великою торбою, сивий дідусь у ніч з 18 на 19 грудня слухняним дітям приносить омріяні подарунки, а нечемним – різочки. Цю історію вивчили чи не всі українські хлопчики та дівчатка. Ми запитали у тернополян, що вони знають про Чудотворця.

Опитування:

«Про Святого Миколая? Що цей Святий завжди допомагав людям. Старався допомогти і злиденним,  і  всім добрим, хорошим людям. Ну наскільки ми тепер знаємо, це була людина цілком реальна».

«Живе він на небі, приносить дітям подарунки».

 «Це колись був такий дійсно святий Миколай. Це був такий дуже багатий господар, який приносив дітям подарунки. Від того свято пішло – Святий Миколай, але це дійсно була людина».

Миколай Мирлікійський і справді був реальною людиною. Народився він, приблизно, у 3-4 столітті в місті Патара. З малечку почав впроваджувати на практиці християнську теорію, допомагаючи іншим. За це його і проголосили Святим.

ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

«Він вмів давати милосердя. Милосердитися і за то не очікувати нічого, тобто це як кажуть практичне християнство, яким він жив у своєму житті».

Сьогодні Святий Миколай став прикладом доброчинця, каже отець. Він наголошує, допомагати іншим треба від щирого серця і бажано, щоб про це ніхто, крім Бога, не знав.

ОЛЕГ ХАРИШИН, прес-секретар Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ:

 «Святий Миколай нас кличе в цей день, особливо, 19 грудня все ж таки ми кажемо, правильніше в ніч на 19 грудня, все ж таки може недоспати і попробувати десь комусь під подушку чи під двері, чи деінде  спровувати комусь зробити якийсь приємний подарунок і тим самим, на правду, дати людині зрозуміти, що Бог її також любить».

Отож, телеканал ІНТБ бажає своїм глядачам  бути добрішими та щирішими один до одного не лише у це свято, а й протягом всього року.

залишіть коментар