У Тернополі Миколай збирає посмішки

Автор:     Опубліковано: 17 Грудня 2013 о 20:04    185 переглядів

«Подарувати посмішку» закликають тернополян волонтери благодійної акції. Її у Тернополі проводять другий рік поспіль. Мешканцям міста пропонують пожертвувати будь-яку суму і у винагороду вони можуть сфотографуватися зі святим Миколаєм. Частину зібраних коштів волонтери віддадуть на придбання медичного обладнання для дитячої лікарні. Решту грошей витратять на розваги для малечі: каток, боулінг і кіно, а ще купуватимуть подарунки.

ВАСИЛЬ ТОМЧИШИН, організатор акції «Подаруй посмішку»:

«Іншу частину коштів ми хочемо витратити на закупівлю подарунків, наприклад дитячий будинок дітей шкільного віку, що на Степана Бандери, їм необхідна зараз електрична праска разом з підставкою, тому що їм цього не вистачає і ми вирішили таку річ купити, потім канцтовари: зошити, обкладинки і відповідно також, як і минулого року будемо організовувати такі вечори театралізовані з нашими волонтерами в дитячих будинках».

Цьогоріч акцію розширили. Зустріти Миколая з 12 до 16-ї можна на Театральному майдані, в одному з торгово-розважальних центрів та у студентському містечку економічного університету. Знайти свою світлину зі святим можна у соціальній мережі Вконтакті у спільноті «Подаруй посмішку».  Охочих сфотографуватись із Миколаєм є чимало.

«Я особисто ще досі пишу листи, ставлю їх на вікно і чекаю, що Миколай обов’язково їх забере і послухає мене, і стараюсь бути чемною впродовж року».

За два дні акції волонтери назбирали близько двох з половиною тисяч гривень. Вони закликають тернополян активніше долучатися до благодійності. Натомість Миколай обіцяє доброчинцям віддячити.

Святий МИКОЛАЙ:

«Я до вас прийду в ночі і подарую подаруночки, які захочете».

залишіть коментар