У Тернополі пройшов марш «здорової молоді»

Автор:     Опубліковано: 30 Грудня 2013 о 19:29    422 переглядів

«Свята без алкоголю» – з таким гаслом у суботу відбувся «марш здорової молоді». Цю акцію в Тернополі проводять 4-й рік поспіль. Стартувала хода із Театрального майдану.

 ІГОР КОСТЮК, організатор «Маршу здорової молоді»

 «Марш приурочений до початку новорічних свят. Відповідно ми свої маршем закликаємо людей провести свята без алкоголю. Закликаємо до здорового способу життя. Показуємо, що молодь активна, правильна, націоналістично налаштована пропагандує здоровий спосіб життя. І закликає інших не вживати або хоча б мінімізувати вживання алкоголю під час новорічних свят. Оскільки це така апогея алкоголізму в Україні»

Пройтися організованою колоною зібралося близько 50-ти чоловік. Окрім мешканців Тернополя, до маршу долучилися також громадські активісти з іншим міст.

 ІГОР, учасник акції

«Я з міста Кривий Ріг. Представляю патріотично-націоналістичний рух. Приїхав відвідати Тернопіль, і підтримати молодь у їхньому прагненні до здорового способу життя. І поділитися досвідом, перейняти щось позитивне для нашого міста».

На головному майдані міста, крім учасників акції, зібралося зо два десятки міліціонерів, які стежили за дотриманням порядку. Активісти ж висловили побоювання щодо можливих наслідків їхнього маршу.

 АНДРІЙ, учасник акції

«Як місцева влада, так і українська влаштовує над нами репресії. Багато було випадків, що завдяки мирним маршам переслідуються такі юні хлопці як ми. Я просто не хочу ставити під загрозу. Власне через це деякі з наших соратників знаходяться в масках».

Марш охопив деякі центральні вулиці міста і завершився біля пам’ятника Степанові Бандері. Побоювання активістів щодо можливого розігнання мирного руху працівниками міліції не виправдалися.

залишіть коментар