У Тернополі визначили учителів року

Автор:     Опубліковано: 24 Грудня 2013 о 19:40    259 переглядів

23 грудня у Тернополі визначили переможців другого, обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». Змагалися освітяни в п’яти номінаціях: «Початкові класи», «Світова література», «Географія», «Трудове навчання» та «Директор школи».

ІВАН ЗАПОРОЖАН, директор департаменту освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації:

«Конкурсантів було відібрано в кожній номінації по 5 чоловік. Серед директорів – 6, бо дуже важко було відділити одного, тому ми не допустили такого. Щороку конкурс змінюється. На сьогоднішній день  є необхідність і користуватися інформаційно-комунікаційними технологіями, мультимедійними засобами, на це зверталася велика увага».  

Керівник тернопільської школи-ліцею №6 Олександр Остапчук цьогоріч став переможцем у номінації «Директор школи». Розповідає – завдання виконували різні: і уроки оцінювали, і тести здавали, і розробляли проекти.

ОЛЕКСАНДР ОСТАПЧУК, директор школи-ліцею №6 ім. Н. Яремчука:

«Зараз я відчуваю задоволення від того, що взяв участь, тому що спробував себе в деяких таких цікавих аспектах, якими навіть не займаюся в щоденній діяльності як директор школи. Зокрема, було одне завдання, тобто, один етап конкурсу, – це створення мультимедійного проекту на задану тему. Причому цю задану тему давали в той день, коли треба було захистити оцей проект».

Тепер переможцям залишається лише гідно представити область на заключному етапі конкурсу в кінці лютого-на початку березня наступного року.

залишіть коментар