У Вашингтоні вимагали відставки Уряду та Президента

Автор:     Опубліковано: 6 Грудня 2013 о 20:50    331 переглядів

«Банду в тюрму», «Уряд та Януковича у відставку», колективне виконання пісні «Ой, у лузі червона калина».  Українці з Чикаго, Вашингтону та Балтімору провели  під стінами Посольства України в американській столиці акцію в підтримку Євромайдану. Люди засуджували силовий розгон мітингувальників та вимагали покарання винних. З-за океану вони закликали українців продовжувати протести і просити допомоги в демократичних країн. Учасники акції підкреслили, повністю підтримують вимоги співвітчизників та закликали представників діаспори розповсюджувати правдиву інформацію про події в Україні, а також долучитися до Євромайдану фінансово.

АНДРІЙ ФУТЕЙ, віце-президент Українського Конгресового Комітету Америки:

 «Не тільки засуджуємо явне брутальне побиття «Беркутом» українського народу на майдані, але також і всі другі провокації влаштовані силовими органами під командуванням влади, для того, щоб перетворювати мирні протести, акції у силові протистояння».

Виступив перед учасниками акції і посол України в США. Він підкреслив, застосування сили проти мирних людей не може бути оправданим. І понадіявся, що подібне не повториться.

ОЛЕКСАНДР МОЦИК, Надзвичайний та Повноважний Посол України в США:

«Я сподіваюся, також як і ви, що буде належне розслідування і всі, хто допустив застосування сили будуть притягнуті до відповідальності».

залишіть коментар