За студентами економічного університету стежать старости груп

Автор:     Опубліковано: 4 Грудня 2013 о 19:52    617 переглядів

Попри інформацію, яка з’явилася нещодавно у соцмережах, навчання в  Тернопільському національному економічному університеті не відновили. В закладі пояснюють: продовжують і надалі підтримувати Євромайдан. Сьогодні ж студентів зібрали на віче, щоб узгодити дії.

РУСЛАН БРУХАНСЬКИЙ, голова професійної спілки працівників ТНЕУ:

«Ми зараз координуєм дії, тому що переконалися самі, що важко вистояти 12 годин на майдані. Особливо в понеділок, коли було дуже холодно. Тому зараз ми рекомендуєм нашим студентам чергуватися, все-таки, залежно від стану їхнього здоров’я. Ми залучаємо кафедру безпеки життєдіяльності з метою надання медичної допомоги, якщо така буде необхідна. Найближчий факультет до майдану – Україно-нідерландський, на базі його створено пункт обігріву».

Після зборів колона студентів та викладачів вирушила на Театральний майдан, де приєдналася до інших мітингуючих. Моніторингом студентів, каже Руслан Бруханський, займаються старости груп. Для тих, хто не йде на майдан, працюють бібліотеки, комп’ютерні класи та інші необхідні для навчання приміщення.

Тернопільські студенти закликають своїх одногрупників йти на площу, а не використовувати «канікули», як можливість відсидітися вдома.

«Я можу сказати, що потрібно йти тільки на майдан, вболівати за Україну, і тоді тільки силою ми переможем».

«Це байдужі люди, я їх не розумію. Кожен має зробити свій вклад».

Нагадаємо, безстроковий загальноміський страйк підтримали ректори усіх вишів Тернополя.


залишіть коментар