Завтра у Тернополі – загальноміський страйк

Автор:     Опубліковано: 1 Грудня 2013 о 15:04    443 переглядів

Негайна відставка Президента Януковича, негайна відставка уряду на чолі з Азаровим, негайні перевибори Верховної Ради – це головні вимоги депутатів Тернопільської міської ради. Відповідні звернення були прийняті сьогодні на позачерговій сесії міськради, яка відбулась на Театральному майдані міста.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Сьогодні ми – весь український народ, незважаючи на віросповідання, незважаючи на мову, соціальний статус чи партійну прихильність повинні всі об’єднатися заради одного-єдиного – усунути від влади Януковича, Азарова і їхню орду. Президент України втратив моральне право бути захисником конституційних прав і свобод громадян. Тому він повинен піти у відставку. Уряд повинен піти у відставку в повному складі».

Крім того, тернопільські депутати вимагають від Генпрокуратури ретельного і об’єктивного розслідування подій 30 листопада на Майдані Незалежності в Києві, коли беркутівці жорстоко розігнали мирний Євромайдан. Міські обранці також вимагають негайної відставки керівників силових структур і негайного розпуску спецпідрозділу «Беркут». Від тернопільських міліціонерів вимагають не виконувати злочинних наказів свого керівництва та перейти на сторону народу.

СЕРГІЙ НАДАЛ, міський голова Тернополя:

«Відповідальність повинна понести вся правоохоронна система України за втрату довіри і поваги до людей. Злочинців у погонах повинні змінити зовсім інші люди».

Депутати та міський голова Сергій Надал закликали керівництво вищих навчальних закладів Тернополя припинити від завтра навчання у вузах, приєднатися до загальноміського страйку і вийти разом із студентами на майдан. Та оприлюднити списки тих, хто погрожує студентам відрахуваннями, а викладачам – звільненнями. На завтра у Тернополі оголошений загальноміський страйк. Всі

державні установи, крім шкіл, дитсадків і лікарень, не працюватимуть. Загальноміський страйк – безстроковий.

ІГОР ТУРСЬКИЙ, секретар Тернопільської міської ради:

«46 «за» одноголосно».

залишіть коментар