Зі снігом комунальники борються за допомогою технічних сумішей

Автор:     Опубліковано: 10 Грудня 2013 о 20:55    508 переглядів

Тернополяни скаржаться: якщо в центральній частині міста тротуари від снігу розчистили, то вулиці, віддалені від центру, нерідко вкриті льодом. Натомість, у міській раді переконують: і дороги, і тротуари очищають і посипають необхідними сумішами. За словами начальника відділу технагляду Олега Вітика, вчора після дощу з тротуарів міста змели всю воду. А крига подекуди утворилася через сніг, який розтанув.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Коли нормально відмести тротуари, і йде мороз – мороз… просто вимерзає оця вода, розумієте. І нема такої потреби. Сніжок трошки нам завадив сьогодні. Центральна частина, ви бачите, нормально прибрана і посипана. Такі вулиці, як Стуса, Корольова, Купчинського, Стрімка, Шпитальна, на Бережанській і Кривоноса, почали повністю підсипати  десь годині в сьомій».

На тих вулицях міста, які ще не посипали, працюють бригади. Як запевнив Олег Вітик, до ладу їх приведуть вже до кінця дня.

Під контролем, запевняють у відділі технагляду, і тернопільські дороги.

ОЛЕГ ВІТИК, начальник відділу технагляду міськради:

«Сьогодні зранку, в восьмій годині практично десь почався сніг. Ми зразу випустили, десь через півгодини, три піскорозкидальні техніки. Зараз магістральні вулиці всі підсипані, і рух забезпечений, ніде заторів немає».

Проблемою, зазначає Олег Вітик, є брак фінансування. 7 мільйонів 700 тисяч гривень, які виділили на цей рік – занадто мала сума на утримання дорожньої мережі міста. У відділі технагляду сподіваються, що певні кошти ще виділять з обласного бюджету.

Що стосується прибудинкових територій, то, в управлінні житлово-комунального господарства міської ради запевняють, наразі ситуація з їх прибиранням – задовільна.

ГАННА МУЦА, заступник начальника управління ЖКГ міськради:

«На сьогоднішній день до обіду працювали тільки 3 одиниці техніки щодо прибирання прибудинкових територій. При будинкових територій є близько 900 тисяч квадратних метрів, використано 7 тонн посипочного матеріалу на всю площу».

Поки що, зазначає Ганна Муца, скарг від мешканців на неналежне прибирання прибудинкових територій від снігу не надходило.

залишіть коментар