5 спортсменів з Тернопільщини поїдуть на Олімпіаду в Сочі

Автор:     Опубліковано: 16 Січня 2014 о 18:58    531 переглядів

Зимові Олімпійські ігри в Сочі – не за горами. 7 лютого стартують змагання збірних у Росії, серед яких і наші спортсмени. Вперше до Національної збірної команди України від Тернопільщини потрапило аж п’ятеро учасників. Детальніше – у сюжеті Тараса Бурака.

За роки незалежності України у нашої збірної чимало здобутків на різних змаганнях, каже виконувач обов’язків голови Тернопільського обласного відділення олімпійського комітету. Є сподівання, додає Ігор Підгайний, що у 2014-му на зимовій Олімпіаді в Сочі спортсмени тернопільщини здобудуть нагороди. Адже змагатимуться вони у трьох із 15 видах спорту.

ВІТАЛІЙ ІГНАТЕНКО, в.о. голови обласного відділення Національного олімпійського комітету:

 «5 спортсменів з трьох видів спорту. Це лижне двоборство – Віктор Пасічник, вже має ліцензію. Відомі наші спортсмени, яких ми вже бачимо на екранах, на групових етапах Кубку Світу, це Підручний Дмитро і Олена Підгрушна – чемпіонка Світу з біатлону. Ну і двоє саночників – Мандзій і Оболончик. Значить, всі вони вже мають на сьогоднішній день ліцензії до Олімпійських ігор».

За попередніми даними, до складу Збірної команди України входить майже 60 спортсменів. Остаточну кількість тих, хто поїде на Олімпіаду, визначать 19 січня. Адже зараз кандидати здають кваліфікаційні нормативи. Заслужений тренер України з біатлону Олег Бунт прогнозувати результати своїх підопічних не береться. Проте сподівається на високий рівень вихованців.

ОЛЕГ БУНТ, заслужений тренер України з біатлону:

 «Ми надіємося на успішний виступ на Олімпійських іграх. І поки що ці всі результати, які показують цього сезону, вони підтверджують і Олена і Діма. Показують, що вони можуть показати досить пристойні і високі результати. Через то ми надіємся на Олімпійські ігри, що Україна здобуде медалі і високі нагороди».

Наразі спортсмени нашої області готуються до Олімпіади на етапах Кубку Світу закордоном. Проте в Тернополі уже розпочали підготовку до виїзду в Сочі. За попередньою інформацією, один день перебування на змаганнях обійдеться трохи більше як 600 гривень.

залишіть коментар

ІНТБ

Потрібно бачити!